تولید صنایع دستی سنگی

ایده تولید صنایع دستی سنگی از زبان یک کارآفرین خوش فکر ایرانی + ویدیو

تولید صنایع دستی سنگی به شکلی نوآورانه و جدید و با توجه به نیاز مشتری و بازار کاری است که آقای عطاران در کارگاه خود در حال انجام آن هستند و توانسته اند برای افرادی ایجاد شغل کنند و موجب کسب درآمد آن ها شوند. من هم رفتم سراغ این کارآفرین تا با تولید صنایع دستی سنگی بیشتر آشنا بشم و چندین سوال پرسیدم که برای کسانی که به صنایع دستی و تولید محصولات خلاقانه علاقه دارند میتواند مفید باشد. در سایت بیکار نه من هر بار سراغ یک کسب و کار میروم و در مورد شغل آن ها سوالاتی میپرسم که میتوانید تمام ویدیوها و مصاحبه ها را در همین سایت ببینید. لطفا نظر خودتان را هم در مورد این ویدیو و سایر مشاغل بنویسید.

در ویدیو زیر درباره تولید صنایع دستی سنگی بیشتر توضیح داده شده است

آنچه در این ویدیو درباره آن صحبت کردیم را در متن زیر نیز میتوانید بخوانید

ماگ دست ساز سنگی

برای ورود به تولید صنایع دستی سنگی چه پیش زمینه هایی باید داشته باشیم؟

دیدگاهی وجود داره هر کسی یک کاری را شروع کنه ولی اون یک کار خودش ده ها کار حساب میشه و در زمینه های مختلف باید تخصص و دانش داشته باشی تا بتوانی یک کاری را شروع کنی. به عنوان مثال برای این کار من خودم چندین هنر را تلفیق کردم مثلا من خوش نویس هستم و چندین سال هم حکاکی انجام دادم در زمینه قلمزنی و مشبک در زیورآلات گواهی استادی دارم.

بخوانید:  پردرآمدترین شغل فنی با سرمایه کم این شغل است

تجربه کار تیمی دارم و همینطور رشته اصلی من الکتروتکنیک و برق هست همه این ها در کنار یک خلاقیت باعث ایجاد یک کار به این شکل شده.

از چه سنگی استفاده میکنید و کاربرد این سنگ در صنایع دستی چه بوده؟

ما از سنگی که معروف است به سنگ دیزی یا سنگ همه کاره استفاده میکنیم که قبلا با این سنگ فقط دیزی تولید میشد که در حال حاضر ما از تراش دادن این سنگ و حکاکی روی آن محصولات مختلفی تولید میکنیم از جمله ظروف آشپزخانه و محصولات دکوری سنگی.

مراحل تولید ظروف سنگی و سایر محصولات شما چگونه است؟

ظروف سنگی دست ساز

محصولاتی مثل قابلمه سنگی ماگ سنگی انواع سرویس های آشپزخانه مثل ظروف استکان ابتدا از یک سنگ مکعبی شکل تولید می شوند و سپس با دستگاه تراش می خورند بعد به وسیله چسب سنگ قطعات مختلف آن به هم متصل میشوند و سپس وارد مرحله رنگ آمیزی و خطاطی و نقاشی میشوند بعد هم وارد بازار میشوند و آماده فروش.

این ویدیو و سایر ویدیوهای جدید را در کانال یوتیوب بیکار نه ببینید

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیازات ۱ / ۵. امتیازات ۱

امتیازی ثبت نشده اولین نفری باشید که به این مقاله آموزشی امتیاز می‌دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود ویدیو بررسی 50 شغل پردرآمد

دنبال شغل پردرآمدی؟