کتاب پازل گمشده موفقیت نسخه PDF

اگر هر روز صبح با شوق و ذوق از خواب بیدار نمی‌شوی باید مسیر زندگیت را عوض کنی

چرا ۸۰ درصد کسانی که می‌دانند هدف و هدف گذاری چیست و اهدافشان را روی کاغذی نوشته‌اند و آن را جایی قرار داده‌اند که هر روز ببینند باز هم نتوانسته‌اند به آن‌ها دست پیدا کنند؟

چون هدف گذاری یک دروغ بزرگ است و نه تنها فایده‌ای ندارد بلکه مضر هم هست و در چند خط بعدی به تو ثابت خواهد شد که چرا اینگونه است…

 

همه ما به اهدافی در زندگی‌مان دست پیدا کرده‌ایم و در کارهایی موفق هستیم بدون اینکه برای آن‌ها هدف گذاری کرده باشیم.

به عنوان مثال همه ما دوچرخه سواری را یادگرفته‌ایم، بند کفشمان را خودمان می‌بندیم یا در مدرسه نمره قبولی می‌گیریم و هیچ کس را نمی‌بینیم که برای رسیدن به این خواسته‌ها هدف گذاری کرده باشد.

من برای گرفتن گواهینامه رانندگی‌ام هیچ وقت هدف گذاری نکرده بودم و آن را مدام با خودم تکرار نمی‌کردم و روی هیچ کاغذی هم ننوشته بودم که همیشه جلوی چشمم باشد و به من یادآوری کند که می‌توانم گواهینامه رانندگی بگیریم!

اما این روزها می‌شنویم که باید برای رسیدن به اهداف زندگی آن را روی کاغذی بنویسیم و مدام با خود تکرار کنیم تا بتوانیم به آن برسیم.

من این کار را کردم اما به هیچ کدام از آن‌ها نرسیدم و هیچ وقت به مدرسان موفقیت و کتاب‌هایشان شک نکردم و فکر می‌کردم من مشکل دارم یا بی‌عرضه هستم.

برای همین شروع کردم به خریدن کتاب‌ها و دوره‌های بیشتر و فکر می‌کردم مشکل از من است و کتاب‌ها و دوره‌ها مشکلی ندارند و حرف حساب می‌زنند و هدفشان این نیست که افرادی مانند من را درگیر خرید زنجیره‌ای از کتاب‌ها و دوره‌هایشان کنند.

اما کم کم به این نتیجه رسیدم که من مشکلی ندارم و بی‌عرضه یا تنبل نیستم که به نتیجه‌ای نرسیدم و مشکل اصلی این دوره‌ها هستند که هیچ کدام مسیر را کامل نشان نمی‌دهند و یکی از مهم ترین بخش‌های رسیدن به موفقیت که همان پیدا کردن خواسته واقعی قلب است را جا انداخته‌اند!

به این نتیجه رسیدم که اهدافی که تا به الان بدست آورده‌ام را قلبا می‌خواستم برای همین هر چقدر سخت یا هر چقدر نا ممکن هم که بود به آن‌ها می‌رسیدم.

درست مانند گرفتن گواهینامه که الان می‌فهمم چقدر سریع به آن رسیدم و اصلا یادگیری قوانین راهنمایی و آزمون‌هایش برایم سخت نبود با اینکه خیلی‌ها رد می‌شدند.

چون من آنقدر اشتیاق داشتم برای گرفتن گواهینامه که حتی ساعت پنج صبح بیدارم می‌شدم در زمستان سرد و با وجود برف و یخبندان باز هم می‌رفتم و با مربی تمرین رانندگی می‌کردم یا ساعت‌ها کتاب قوانین را می‌خواندم تا زودتر و بدون رد شدن بتوانم گواهینامه‌ام را بگیرم.

اگر برای هر کاری یک اشتیاق سوزان داشته باشیم و آن را از اعماق وجودمان بخواهیم بدون شک به آن خواهیم رسید و حاضر می‌شویم هر کاری انجام دهیم و هر سختی را تحمل کنیم تا آن را بدست بیاوریم.

اما مشکل این است که اکثر ما نمی‌دانیم واقعا و قلبا در زندگی‌مان چه چیزی می‌خواهیم و هیچ وقت نمی‌فهمیم چه چیزی را صد در صد می‌خواهیم.

تمام اهدافی که در سر داریم آن چیزی نیست که قلبمان آن را می‌خواهد برای همین برای رسیدن به آن تلاش زیادی انجام نمی‌دهیم و با کوچکترین مانع یا مشکل آن را کنار می‌گذاریم.

از وقتی فرمول پیدا کردن خواسته قلبی و واقعی را پیدا کردم توانسته‌ام مشکلاتی که سر راهم بوجود می‌آیند را پشت سر بگذارم.

در زندگی ام اهدافی دارم که می‌دانم صد در صد آن‌ها را می‌خواهم و برای رسیدن به این اهداف مشکلاتی سر راهم قرار گرفته است.

 یکی از بزرگترین مشکلاتی که داشتم راه‌اندازی سایت بود و برای همین چندین ماه به صورت خودآموز مشغول یادگیری شدم و توانستم سایتی که شما الان در آن حضور دارید را بدون کمک از کسی راه‌اندازی کنم.

اگر هدف من ظاهری و سطحی بود هرگز حاضر نمی‌شدم این همه مشکل را پشت سر بگذارم و خودم را مجبور کنم که حدود شش ماه وقت صرف یادگیری کنم.

هر کسی اگر خواسته قلبی خودش را کشف کند می‌تواند به موفقیت برسد و آنچه را واقعا می‌خواهد بدست خواهد آورد.

اگر دانشجویی واقعا بداند می‌خواهد با زندگی‌اش چه کاری انجام دهد درس خواندن برایش مشکل نخواهد بود یا اگر بفهمد رشته‌اش با آن چه واقعا می‌خواهد تناقض دارد هیچ وقت عمر خودش را در آن رشته تلف نمی‌کند و مستقیما سراغ هدفش می‌رود.

اگر کارمندی بداند واقعا و از ته دل چه چیزی می‌خواهد و بفهمد شغلش در تضاد با هدفش است آن را تغییر می‌دهد و این بار می‌داند باید دنبال چه چیزی برود چون خواسته واقعی خودش را پیدا کرده‌ است و این بار که به آن خواسته برسد رضایت درونی را تجربه خواهد کرد.

۲۵ سال کاری را انجام دادم که دوست نداشتم!

یکی از اساتید دانشگاه بعد از اینکه وارد شغل جدیدی شده بود اعتراف کرد که در سن ۲۵ سالگی استاد دانشگاه شده است و به مدت ۲۵ سال به شغلی مشغول بوده است که دوست نداشته و به واسطه پسر ۱۸ ساله‌اش و کاملا تصادفی با دوره‌ای آشنا شده که فصل جدیدی از زندگیش را رقم زده و توانسته در سن ۵۰ سالگی مهارت‌هایی را در خودش کشف کند و شرکتی را تاسیس کند که هم درآمدش بیشتر شده و هم این کار جدیدش را دوست دارد. ایشان هم اکنون در حوزه انرژی‌های خورشیدی فعالیت می‌کنند و به تازگی سایتی تاسیس کرده‌اند و از آن درآمد دارند.

 

در این کتاب چه می‌آموزی؟

در این کتاب ابتدا به سراغ تعریف هدف و هدف گذاری می‌رویم و با آن آشنا می‌شویم. اما از آن جایی که اکثرا نمی‌دانیم واقعا و قلبا چه چیزی می‌خواهیم، هدف گذاری نمی‌تواند کاری انجام دهد. پس در بخش بعد یاد می‌گیریم که چطور خواسته واقعی و قلبی خود را کشف کنیم تا در ما چنان شور و اشتیاقی بوجود بیاید که هر مانعی را از سر راه برداریم.

باز هم این خواسته قلبی یک چیزی کم دارد و آن هم فرمول نگرش موفقیت است و بدون این فرمول نمی‌توان به جایی رسید. سپس برای اینکه خواسته خود را محکم‌تر پیگیری کنیم باید آن را با یک دلیل بزرگ و محکم پیوند بزنیم و قدرت باورها را درک کنیم. سپس نیاز به ایجاد یک تغییر سریع در خود داریم تا بتوانیم به آنچه یاد گرفته‌ایم عمل کنیم.

این‌ها مهم‌ترین بخش‌های کتاب هستند و باید در ابتدا به سراغ آن‌ها بروید و مطالعه کنید (از اول کتاب تا صفحه ۳۲) پس از آن بخش‌های بعدی کتاب را می‌توانید بخوانید و نیازی هم نیست به ترتیب بخوانید چون هر بخش در مورد مسئله‌ای جدا گانه صحبت می‌کند و مکملی برای بخش‌های اول کتاب است.

۶۰ راز مهم ثروتمندان که دوست ندارند کسی از آن با خبر شود در این کتاب فاش شده است...

گارانتی دوره آموزشی

به آنچه که در این کتاب یاد میگیری عمل کن تا گارانتی کنم که دیگر به هیچ کتاب موفقیتی نیاز نخواهی داشت

کتاب پازل گمشده موفقیت نسخه PDF

اطلاعات دانلود

قیمت این کتاب ۴۵ هزار تومان است اما ۵۰ نفر اول می‌توانند فقط با ۲۵ هزار تومان آن را تهیه کنند

فرمول پیدا کردن خواسته قلبی را می‌توانی رایگان در ۲۰ صفحه اول کتاب بخوانی و به آن برسی!

مهدی محمدی سایت بیکارنه

مهدی محمدی