درباره ما

تماس با ما

یاد گیری کارهای فنی سخت نیست اگر...

 زمانی قرار بود یک کار جدید را برای اولین بار به اتفاق همکارانم انجام بدهیم که تا آن زمان هیچ تجربه ای درباره اش نداشتیم.

تمام لوازمی که قرار بود نصب بشود همراهمان بود ولی  نمی دانستیم کدام قطعه مربوط به کجا است و شروع کردیم به فکر کردن که باید این کار را چطور انجام بدهیم.

خب همکاران من رفتن از اهل فن آن کار پرسوجو کردن من هم رفتم سراغ اینترنت و شروع کردم به جستجو کردن اما خیلی سخت بود چون نمی دانستم اصلا باید چه چیزی را تایپ کنم که مطلب مورد نظر من پیدا شود چون اسم قطعات را هم نمی دانستم.

خلاصه با کلی گشت و گذار در اینترنت توانستم بفهمم که اسامی قطعاتی که قرار است نصب کنم چیست و توانستم آن اسامی را در گوگل جستجو کنم و به مطالبی که نیاز داشتم برسم.

البته مطالب خیلی بصورت پراکنده بود و اصلا نمیشد آموزش کاملی درباره آن کار و نحوه نصبش پیدا کرد اما من  به جستجو ادامه دادم و مطالب پراکنده را مطالعه کردم تا به نتیجه رسیدم و در همین لحظه همکارانم از راه رسیدن آن ها هم توانسته بودند به جواب هایی برسند و وسایلی که نیاز بود برای نصب، خریداری کرده بودند.

ولی اطلاعاتی که من داشتم از آن ها بیشتر بود، با این که من از کسی سوال نکرده بودم ولی به جواب های بهتری رسیدم و به این نتیجه رسیدم که کارهای فنی را هم می شود از اینترنت یاد گرفت به شرطی که آموزش های مناسبی وجود داشته باشد، فردای آن روز رفتیم و کار نصب کرکره برقی را برای اولین بار و بدون تجربه قبلی انجام دادیم.

هدف سایت بیکار نه

برای همین این سایت را بارگذاری کردم تا به کسانی که مثل خود من دنبال یادگیری کارهای فنی هستند کمک کنم و بتوانم آموزش های مناسب و کاملی در سایت بیکار نه منتشر کنم.

امیدوارم بتوانم آنچه نیاز داری را در این سایت به بهترین نحو منتشر کنم.

تو هم با نظرات و پیشنهادات خودت در بهتر شدن مطالب سایت به من کمک کن. میتوانی نظر خودت را درباره هر مطلب زیر آن بنویسی و به بهتر شدن مطالب بعدی کمک کنی خیلی ممنونم از اینکه با من همکاری میکنی:)درباره من

مهدی محمدی هستم بعد از اتمام تحصیلات شروع کردم به پیاده سازی این سایت و با کمک دوستانم که هر کدام در حرفه‌ای تخصص دارند مشغول تولید آموزش‌های کاربردی و باکیفیت هستیم و همه این آموزش‌ها در این سایت قابل مشاهده‌اند.

شماره تماس:

۰۹۰۵۶۳۷۶۵۲۷

تلگرام من:

LetsHelp@

ایمیل شخصی من:

mahdi.spring14@yahoo.com

از طریق فرم زیر می‌توانید نظرات و پیشنهادات خودتان را ارسال کنید

می‌خواهی استعدادت را در کارهای فنی کشف کنی؟

به من آدرس ایمیلت را بده تا تو را به یک فنی کار حرفه‌ای تبدیل کنم