لوگو سایت بیکار نه

آموزش رایگان ترفندهای خرید و فروش خودرو کارکرده

در آموزش کارشناسی خودرو رایگان با ده ها ترفند طلایی بررسی خودروهای کارکرده آشنا خواهید شد. این ترفندها شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی فنی و همچنین نکاتی برای معامله بی دردسر و بدون پشیمانی در هنگام بازدید و خرید خودرو می باشد.

آنچه در این آموزش رایگان ویدیویی خواهید دید

دانلود رایگان

برای دانلود رایگان ویدیوها، شماره موبایل خود را در فرم زیر ثبت کنید
 
* فیلد نام و شماره موبایل الزامی است
* لینک دانلود به شماره موبایل ارسال می شود

مباحثی که در آموزش کارشناسی خودرو رایگان به آن اشاره شده است

یاد میگیرید چطور بدنه خودرو را بررسی کنید تا رنگ شدگی احتمالی بدنه را پیدا کنید و در موقع بازدید خودرو با نکاتی که گفته میشود عیوب بدنه را تشخیص دهید.

شاسی های خودرو بسیار مهم اند و نباید ضربه دیده باشند چون در استحکام و ایمنی خودرو تاثیر دارند پس در این بخش یاد میگیرد شاسی خوردگی خودرو را پیدا کنید

فنی شامل موتور، گیربکس، جلوبندی و سیستم تعلیق است که هنگام بازدید بسیار مهم است که این قسمت ها چک شود. بنابراین در این بخش با ترفندهای بررسی این بخش ها آشنا خواهید شد.

اصالت خودرو یعنی چک کردن و تطابق مدارک خودرو با بدنه و موتور خودرو. در این قسمت، هم یاد میگیرید مدارک را چطور چک کنید و هم چطور قولنامه معتبر بنویسید.

دانلود رایگان ویدیوها

برای دریافت فایل این آموزش کافی است موبایل خودتان را در این فرم ثبت کنید تا بلافاصله لینک دانلود برای شما ارسال شود

علاقمند به حوزه خودرو هستم و تجربیاتم را در این زمینه به اشتراک میگذارم تا قدم کوچکی بردارم برای کم کردن مشکلات و دردسرهایی که هنگام خرید یا فروش خودرو بوجود می آید زیرا میدانم بیشتر مشکلاتی که وجود دارد به دلیل عدم آگاهی مردم از شیوه صحیح معامله خودرو است. امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید باشد.
مهدی محمدی سایت بیکارنه
مهدی محمدی
مدرس
نفر تا این لحظه ثبت نام کردند
۰