لوگو سایت بیکار نه

دوره رایگان آموزش ترفندهای خرید و فروش خودرو کارکرده

در این دوره رایگان با ده ها ترفند طلایی کارشناسی خودروهای کارکرده آشنا خواهید شد. این ترفندها شامل تشخیص رنگ و بدنه، عیب یابی فنی و همچنین نکاتی برای معامله بی دردسر و بدون پشیمانی در هنگام بازدید و خرید خودرو می باشد. پس از دیدن این دوره میتوانید مانند یک کارشناس با تجربه خودرو مورد نظرتان را کارشناسی کنید و عیب های آن را تشخیص دهید.

آنچه در این آموزش رایگان ویدیویی خواهید دید

دانلود رایگان دوره

برای دانلود رایگان ویدیوهای دوره موبایل خود را در فرم زیر ثبت کنید
 
* فیلد نام و شماره موبایل الزامی است
* لینک دانلود به شماره موبایل ارسال می شود

مباحثی که در این دوره به آن اشاره شده است

یاد میگیرید چطور بدنه خودرو را بررسی کنید تا رنگ شدگی احتمالی بدنه را پیدا کنید و در موقع بازدید خودرو با نکاتی که گفته میشود عیوب بدنه را تشخیص دهید و ماشین تصادفی نخرید

شاسی های خودرو بسیار مهم اند و نباید ضربه دیده باشند چون در استحکام و ایمنی خودرو تاثیر دارند پس در این بخش یاد میگیرد شاسی خوردگی خودرو را پیدا کنید

فنی شامل موتور، گیربکس، جلوبندی و سیستم تعلیق است که هنگام بازدید بسیار مهم است که این قسمت ها چک شود. بنابراین در این بخش با ترفندهای بررسی این بخش ها آشنا خواهید شد.

اصالت خودرو یعنی چک کردن و تطابق مدارک خودرو با بدنه و موتور خودرو. در این قسمت، هم یاد میگیرید مدارک را چطور چک کنید و هم چطور قولنامه معتبر بنویسید.

آشنایی با مراحل سند زدن و تعویض پلاک و نحوه پرداخت پول باعث میشود خیلی از سردرگمی ها و مشکلات در این مرحله حل شود یا جلوگیری شود.

نکاتی در این بخش گفته میشود که میتواند به شما در هنگام خرید یا فروش خودرو مورد نظرتان کمک کند و جلوی اشتباهات رایجی که پیش میاید را بگیرد.

دانلود رایگان ویدیوهای این دوره

برای دریافت فایل های دوره کافی است موبایل خودتان را در این فرم ثبت کنید تا بلافاصله لینک دانلود برای شما ارسال شود

علاقمند به حوزه خودرو هستم و تجربیاتم را در این زمینه به اشتراک میگذارم تا قدم کوچکی بردارم برای کم کردن مشکلات و دردسرهایی که هنگام خرید یا فروش خودرو بوجود می آید زیرا میدانم بیشتر مشکلاتی که وجود دارد به دلیل عدم آگاهی مردم از شیوه صحیح معامله خودرو است. امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید باشد.
مهدی محمدی سایت بیکارنه
مهدی محمدی
مدرس دوره
۰
نفر تا این لحظه در این دوره ثبت نام کردند