فیلم آموزش پسیو شبکه به صورت عملی با اجرای یک پروژه کامل

در این دوره آموزشی، پسیو کاری شبکه را از مبتدی تا حرفه ای یاد خواهی گرفت. آموزش پسیو شبکه به صورت دانلودی تهیه شده است و هیچ گونه پیش نیازی ندارد. بنابراین این دوره آموزشی به تنهایی تو را با تمام مراحل نصب و راه اندازی شبکه داخلی پسیو آشنا خواهد کرد.

در صورتی که کار فنی انجام داده باشی می‌توانی پس از دیدن دوره آموزش پسیو شبکه، یک پروژه را اجرا کنی. اما کسی که تابه حال کار فنی انجام نداده باید پس از دیدن این آموزش حداقل یک پروژه را در کنار یک پسیو کار انجام دهد تا به کار مسلط شود.

تماس با پشتیبان سایت
در تلگرام پاسخگوی سوالات شما هستیم

آموزش در محیط کاری واقعی

در این آموزش یک پروژه شبکه پسیو را از صفر تا صد اجرا کردیم و تمام مراحل کار را با جزئیات فیلم برداری کردیم و توضیح دادیم.

 

ویدیوی معرفی این دوره

این دوره که در یک پروژه عملی فیلم برداری شده است تمام مراحل کار نصب تجهیزات شبکه را به صورت کاربردی طی ۷ قسمت با تمام جزئیات بیان می‌کند. این دوره کاربردی توسط کسانی که در همین حوزه کاری مشغول هستند تهیه شده است.
مهدی محمدی
مهدی محمدی

مراحل آموزش داده شده

نصب ترانکینگ

در قسمت اول آموزش پسیو کاری شبکه با انواع ترانک، سایزهای آن و مراحل نصب ترانکینگ آشنا می‌شوید و می‌توانید هر جایی که لازم باشد ترانک نصب کنید.

کابل کشی شبکه

در قسمت دوم دوره پسیو شبکه با انواع کابل شبکه آشنا خواهید شد و ویژگی‌های هر کابل را تشخیص خواهید داد. سپس با نحوه کابل کشی اسناندارد آشنا خواهید شد و می‌توانید با نکاتی که در این قسمت بیان می شود کابل کشی را اجرا کنید.

نصب اتصالات ترانک

در قسمت سوم آموزش پسیو شبکه نیز بعد از انجام کابل کشی ما در این پروژه اتصالات ترانک را نصب می‌کنیم و شما با انواع آن‌ها و موارد کاربردشان و همچنین نحوه نصب هر کدام آشنا خواهید شد. 

بستن درب ترانکینگ

در قسمت چهارم آموزش پسیو شبکه بعد از تکمیل شدن اتصالات مورد نیاز، درب‌های ترانک را خواهیم بست و با نحوه برش و جا زدن درب‌های ترانک آشنا خواهی شد.

پانچ پریز شبکه پسیو

در قسمت پنجم دوره آموزش پسیو شبکه انواع پریز شبکه را معرفی خواهیم کرد و با نحوه پانچ پریز شبکه شرکت لگراند آشنا خواهی شد.

آموزش نصب پچ پنل

در قسمت ششم آموزش پسیو کاری شبکه با انواع پچ پنل و کاربرد آن‌ها در رک شبکه آشنا خواهی شد و به صورت عملی خواهی دید که پچ پنل لگراند را چگونه به صورت استاندارد پانچ و نصب کنی.

تکمیل رک شبکه پسیو

در قسمت هفتم و آخر دوره آموزش پسیو شبکه، نکاتی در مورد انواع رک بیان می‌شود و در نهایت تجهیزات یک رک به صورت کامل نصب می‌شود و کابل‌های درون رک آرایش می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه آموزش خرید خودرو کارکرده

تضمین بازگشت وجه

در صورتی که مطالب گفته شده در این آموزش نتواند شما را در یادگیری شغل پر درآمد پسیو کاری شبکه یاری کند، بدون هیچ قید و شرطی وجه شما عودت داده خواهد شد.

اطلاعات دانلود

  • حجم فایل: ۳۳۷ مگابایت
  • تعداد فایل: ۸ عدد
  • زمان آموزش پسیو شبکه: ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
  • نحوه دریافت: دانلود بلافاصله پس از پرداخت

شمارش معکوس تا لغو تخفیف ۵۰ درصدی این دوره

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

قیمت اصلی دوره پسیو کاری شبکه ۱۹۸ هزار تومان است که با تخفیف ۵۰ درصدی ۹۹ هزار تومان قابل خرید است.

این تخفیف با صفر شدن شمارشگر لغو خواهد شد.

سوالات متداول

چنانچه در روند دانلود یا پرداخت مشکلی بوجود بیاید می‌توانید در تلگرام پیام دهید تا مشکل را رفع کنیم.

ضمنا دوستانی که پس از دیدن دوره آموزش پسیو شبکه سوال برایشان پیش بیاید نیز می‌توانند از طریق تلگرام سوالات خودشان را بپرسند.

خیر کسانی که با شبکه پسیو آشنا نیستند نیز می‌توانند شرکت کنند و در قسمت اول این دوره با شبکه، انواع آن، تجهیزات شبکه و…. آشنا می‌شوند.

بله می‌توانید مبلغ دوره پسیو شبکه را به شماره کارت ۵۰۵۸۰۱۱۳۰۰۸۹۸۲۹۰ واریز کنید و عکس فیش واریزی را در تلگرام ارسال کنید.

بله در این دوره شبکه پسیو اطلاعات اولیه مربوط به هر بخش ابتدای آن بیان می‌شود و سپس بصورت عملی مراحل انجام و اجرای شبکه نشان داده می شود.

بله چنانچه فنی باشید با دیدن این دوره   آموزش تصویری شبکه می‌توانید به راحتی از عهده کار بر بیایید و چنانچه فنی نیستید باید پس از دیدن دوره حداقل یک بار کارآموزی انجام دهید تا به کار مسلط شوید.

تهیه کنندگان

این آموزش توسط افراد حرفه‌ای که هم اکنون مشغول به اجرای پروژه‌های شبکه پسیو هستند تهیه شده است تا اطمینان حاصل شود شما با دیدن آموزش شبکه پسیو با تمام جزئیات این شغل جذاب آشنا شوید.

می‌خواهی استعدادت را در کارهای فنی کشف کنی؟

به من آدرس ایمیلت را بده تا تو را به یک فنی کار حرفه‌ای تبدیل کنم